ON-ER ELEKTRONİK KONTROL SİSTEMLERİ

            

 

                                                                                         HAKKIMIZDA
 
    
   ON-ER KONTROL SİSTEMLERİ 2001 yılları sonlarına doğru Otopark sistemleri kurarak faliyetlerine başlamış, daha sonra da çeşitli endüstriyel faaliyetleri bünyesine katmıştır.  Ekonomik konjektör göz önüne alındığında, alırken kazanma ilkesini her zaman müşterilerine sunmuş ve benimsemelerine de katkıda bulunmuştur.  Firmamızın öncelikli ilkesi; '' önce insan ve yüzde yüz müşteri memnuniyetidir''. Çözüm ortağı olarak çalıştığımız firmalarda bu prensibleri ön plana çıkarmış, alanlarında üstün performans segilemiş ve günümüz teknolojisini takip eden kuruluşlardır.

   Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeterli alt yapıya ve donanıma sahip olmaktan gurur duymaktayız. Ticaret ilkemiz her zaman müşterilerimize kazandırmaktır. Çünkü müşteri kazandığında firmamızın haklı olarak reklamını yapacak ve sonucunda da firmamız kazanacaktır.

   Otopark sistemleri, plaka okuma sistemleri, kamera sistemleri, sürgülü kapı sistemleri, güvenlik bariyer sistemleri firmamızın uzman kadrosu tarafından titizlikle kurulmaktadır.

   Tüm müşterilerimize gösterdikleri ilgi ve güvene sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.
   Saygılarımızla...

   
ON-ER KONTROL SİSTEM